Akce školy ve školním roce 2016 - 2017

Podrobnější informace k akcím jsou obsaženy v zápisech Záškolák z. s.
 
 ZÁŘÍ

  1.9. – slavnostní zahájení školního roku

13.9. – plavání MŠ, 2., 3. tř.

20.9. – plavání MŠ, 2., 3. tř.

            atletická všestrannost Vlašim – výběr 1. st.

27.9. – plavání MŠ, 2., 3. tř.

          – Bramborová olympiáda - ŠD

30.9. – Den jazyků OA Vlašim – 8.,9. tř.

 

 ŘÍJEN

3.10. – Ekocentrum Vlašim – 1. tř.

4.10. – plavání  - MŠ, 2., 3. tř.

5.10. – přednáška Houby – 1. – 9. tř.

8.10. – slavnostní otevření hřiště za školou

11.10. – plavání - MŠ, 2., 3. tř.

13.10. – Ekocentrum Vlašim – 8., 9. tř.

14.10. filmové představení školní družiny ve Vlašimi

18.10. – plavání  - MŠ, 2., 3. tř.

20.10. – exkurze Narex Bystřice, Kavalier Votice – 8., 9. tř.

21.10. – Ekocentrum Vlašim – 4. tř.

22.10. – Vítání občánků

 

 LISTOPAD

1.11. – plavání MŠ, 2., 3. tř.

            exkurze Technické muzeum Praha – 2. st.

3.11. – trénink plavců - výběr

7.11. – plavecké závody Benešov – výběr

10.11. – turnaj ve florbale Neveklov – výběr

              Zachraňte Afriku Neveklov – 9. tř. – 2. místo 

15.11. – plavání MŠ, 2., 3. tř.

21.11. – turnaj ve florbale Neveklov – výběr 2. st.

22.11. – plavání MŠ, 2., 3. tř.

29.11. – plavání MŠ, 2., 3. tř.

30.11. – turnaj v sálovém fotbale Benešov – výběr 2. st.

             ŠD - soutěž "Ukaž, co umíš"

 

 PROSINEC

1.12. – soutěž ISŠT Benešov – 2., 3. místo

2.12. – Pohádková noc – 1., 2., 3., 9. tř.

5.12. – Mikulášská nadílka

6.12. – soutěž Mladý chemik Praha – M. Žížala, M. Smrčková, D. Zachová

8.12. – aranžerská soutěž Benešov – L. Stará, A. Šteigerová

13.12.– vánoční turnaj mezi sportovkami a družinou

15.12 vánoční posezení s rodiči v ŠD

16.12. – kino Tábor – 1., 2., 3. tř.

17.12. – turnaj ve volejbale Postupice – výběr

19.12. – Vánoční zpívání – celý týden

          nadílka ve školní družině

21.12. – Bleší trh, Vánoční jarmark s vystoupením

22.12. – Nadílkový den

 

 LEDEN

18.1. –  testy Kalibro M8

19.1. – exkurze ÚP Benešov – 8. tř.

         – Beseda ve školní družině s panem Sochůrkem – „Moje povolání“-

20.1. –  testy Kalibro Č8, A9

21.1. Národní zemědělské muzeum v Praze – výlet turistického kroužku

23.1. – 27.1. - LVK Herlíkovice - výběr 7. – 9. tř.

24.1. – výstava Retro na OÚ Postupice

30.1. – testy Kalibro Č9

31.1. – testy Kalibro M9

           vysvědčení

 

 ÚNOR

14.2. – Valentýn ve škole

         – okresní kolo Olympiády z Aj – M. Smrčková

15.2. – Helpík – 4., 5. tř. 

18.2. – Maškarní karneval

21.2. – testy Kalibro A5

22.2. – Pernštejni „Vikingové“ – 1. – 9. tř.

23.2. – Den ředitelky

          testy Kalibro Č5

         – bruslení Benešov – 2. st.

24.2. –  testy Kalibro M5

25.2. – turnaj ve volejbale Týnec – výběr

 

 BŘEZEN

2.3. –  Ekocentrum Vlašim – 2., 3. tř.

3.3. –  okresní kolo Chemické olympiády – M. Žížala – 3. místo

        – školní kolo recitace

18.3. – PLES Záškolák z.s. 

21.3. – testy Kalibro Č3

22.3. – testy Kalibro M3

23.3. – Veselé zoubky – 1. tř.

         – testy Kalibro A3

27.3. – divadlo Gong Praha – 2. st.

30.3. – krajské kolo Olympiády z Ch – M. Žížala

         – okresní kolo volejbalu Vlašim – výběr

31.3. – ŠD - Noc s Andersenem

 

 DUBEN

7.4. – pečení jidášů – 8. tř.

       – Škola nanečisto

8.4. – Velikonoční jarmark

12.4. – plaveckoběžecký pohár Benešov – výběr

21.4. – Hudbou proti drogám – 1. – 9. tř.

        – Škola nanečisto

22.4. – turnaj ve volejbale Kácov – výběr

24.4. – Mc Donalds Cup Vlašim – výběr

28.4. – Ekocentrum Vlašim – 5. tř.

         – volejbalový turnaj Benešov – výběr

         – Škola nanečisto

 

KVĚTEN

   5. – Body exhibition Praha – výběr 7. – 9. tř.    

4.5. – krajské kolo soutěže Helpík Praha – výběr

       – ZÁPIS do MŠ

5.5. – exkurze soud a banka Benešov – 8., 9. tř.

        Taneční pohár Benešov – výběr

       – Škola nanečisto

9.5.  – přednášky Nestlé – zdravá výživa, volba povolání – 2. – 9. tř.

10.5. – Ekocentrum Vlašim – 6., 7. tř.

         – projektový den SPŠ Vlašim strojírenství – výběr 8., 9. tř.

11.5. – projektový den SPŠ Vlašim výuka v laboratořích – výběr 8., 9. tř.

16.5. – testování ČŠI M – 9. tř.

18.5. – focení – 1. – 9. tř.

         testování ČŠI Čj – 9. tř.

19.5. – 20.5. – exkurze Polsko – výběr 7. – 9. tř.

19.5. – Škola nanečisto

20.5. – akce pro rodiče a děti – 1. tř.

22.5. – testování ČŠI Inf – 9. tř.

26.5. – Škola nanečisto

         – akce pro rodiče a děti – 8. tř.                     

27.5. – turnaj bývalých žáků ve volejbale

.

ČERVEN

2.6. –Taneční pohár Benešov krajské kolo – Z. Pokorná, V. Jurníčková

5.6. – koncert fléten

6.6. – Škola nanečisto

7.6. – výlet Sázava – 1. – 3. tř.

8.6. – 9.6. – výlet Smršťov – 8. tř.

8.6.   dětské ochotnické divadlo v sokolovně – 1. – 3. tř.

9.6. – Škola nanečisto

13.6. – 14.6. – výlet Zruč n. S. – 7. tř.

15.6. – O pohár Posázaví volejbal Kácov – výběr dívky 2. st.

          výlet Liberec – 4. – 6. tř.

16.6. – Den dětí – kino Praha – 1. – 9. tř.

22.6. – Den ředitelky

22.6. – 24.6. – výlet Třeboň – 9. tř.

22.6. – 25.6. – volejbalové soustředění – výběr

26.6. – beseda Výlet do Afriky aneb půl roku v Zambii – 1. – 9. tř.

27.6. – turnaj ve florbale – 1. st.

28.6. – Běh naděje

29.6. – turnaj ve florbale – 2. st.

30.6. – slavnostní zakončení roku