ZÁJMOVÉ KROUŽKY 2017 - 2018

Název kroužku                                                  Vedoucí                                        Den a čas

 

1. Seminář Čj pro 9. tř.                                   M. Ottlová           1x za 14 dní  středa 13,30 – 14,15

 

2. Seminář M pro 9. tř.                                   J. Hanzal               1x za 14 dní  středa 13,30 – 14,15

 

3. Počítače 2. – 5. tř.                                       P. Fulín                                        pátek 13,00 – 14,00

               

4. Sportovní kroužek 1. – 2. tř.                        P. Kaška                                       úterý 11,45 – 12,30

 

5. Míčové hry 3. – 5. tř.                                   P. Kaška                                      pondělí 12,45 – 13,30                      

  

6. Volejbal začátečníci od 4. tř.                        J. Jíšová                                       středa 13,50 – 15,30

 

7. Volejbal pokročilí                                        J. Jíšová                                       pondělí 15,10 – 16,40

 

 8. Florbal  2. - 5. tř.                                        O. Kotík                                       pátek 14,30 – 15,15

 

 9. Florbal 6. – 9. tř.                                         P. Kaška                                      pátek 13,45 – 14,30

 

 10. Flétny                                                       M. Ottlová                                    úterý od 12,00

 

11. Taneční kroužek 1. – 3. tř.                         M. Šetková                                   pátek 13,00 – 13,45

 

12. Taneční kroužek 4. – 6. tř.                        M. Šetková                                   čtvrtek 14,20 – 15,05

 

13. Keramika 4., 5. tř.                                    A. Pelikánová                                středa 12,40 – 13,30

 

14. Šikovné ručičky 1. – 2. tř.                         Š. Czafíková                                 čtvrtek 14,15 – 15,00

                   

15. Šikovné ruce  3. – 4. tř.                             Š. Czafíková                                 úterý 14,15 – 15,30

 

16. Dyskroužek                                              J. Pilátová                                  čtvrtek 13,15 - 14,00

 

17. Turistický kroužek                                   P. Jindrová                                     podle vypsaných akcí            

                                                                                                                           (výlety, výstavy, exkurze atd.)