1. ročník

2. ročník

3. ročník

4. ročník 5. ročník

Bao Thai Ba

Brabencová Laura

Calderon Alex

Francúzová Eliška

Gruber Marek

Hejný David

Horníková Agáta

Jarolím Daniel

Kahounová Kristýna

Kaucký Jakub

Konšel Matyáš

Kouba Zdeněk

Kuncová Adéla

Maršálková Lucie

Neuhort Mathias

Neprašová Eliška

Svoboda Dominik

Šmídová Šarlota

Tomis Radek

Tůmová Justýna

Votápka Tomáš
 

Beránek David

Bořkovcová Veronika

Kazda David

Kuncová Linda

Kůstka Šimon 

Kuzenko Denisa

Macháč Jakub

Měchura Ladislav

Nejedlý Vojtěch

Nguyen Vu Bao Han

Sochůrková Marie

Švácha Dominik

Tokár Radek

 

 

Bervidová Lucie

Červová Anna

Fara Petr

Francúzová Dominika

Konšelová Adriana

Koukalová Natálie

Průchová Jašoda

Řezníček Dominik

Stránská Natálie

Šefl Jakub

Tůmová Šarlota

 

Foldynová Nikola

Hlačina Jan

Charvátová Adéla

Jarolímová Nela

Jurníčková Vendula

Kahounová Lucie

Košumberský Lukáš

Král Jindřich

Kůstková Denisa

Měchurová Markéta

Mertová Denisa

Nepraš Adam

Pokorná Zuzana

Šporerová Gisela

Tokárová Darina

Tokárová Veronika

Tomisová Kateřina

Votápka Filip

Bořkovcová Hana

Brabencová Denisa

Calderon Adam

Dvořáková Denisa

Hrbek Jakub

Kakos Jiří

Loudová Vendula

Procházková Hana

Průchová Rádhika

Šetek David

Šimánková Anna

Šmídová Natálie

Šváchová Eliška

Tůma Šimon

Záruba Lukáš

 

 

Celkem 21 žáků, z toho je 12 chlapců  a 9 dívek

Celkem 13žáků, z toho je chlapců 8 a dívek 5

Celkem 11 žáků, z toho je chlapců 3 a dívek 8

Celkem 18 žáků, z toho je chlapců 5 a dívek 13

Celkem 15 žáků, z toho je chlapců 6 a dívek 9

 

6. ročník 7. ročník 8. ročník 9. ročník

Francúzová Petra

Gruber Petr

Gruberová Natálie

Jakeš Patrik

Malá Adéla

Papežová Kateřina

Řezníček Martin

Říhová Karolína

Setničková Marie

Šimánková Natálie

 

Alfery Jiří

Čadek Martin

Černý Michal

Dvořáková Nikola

Fara Michal

Kot Josef

Martínková  Aneta

Stará Lucie

Šteigerová Adéla

Zach Filip

 

Blažková Ivana

Buřičová Karolína

Dalihodová Kristýna

Chrpová Veronika

Kakosová Karolína

Král Václav

Mistolerová Lucie

Nádvorník Lukáš

Povejšil Ondřej

Prikner Tomáš

Procházka David

Šimánek David

Zedníková Zuzana

Zhorná Dominika

Zhorná Veronika

 

Čadková Lucie

Boušková Nikola

Daněk Lukáš

Kladiva Štěpán

Nádvorník Daniel

Smrčková Michaela

Švácha Jan

Vilímková Veronika

Zachová Daniela

Záruba Pavel

Žížala Martin

 

Celkem 10 žáků, z toho je chlapců 3 a dívek 7

Celkem 10 žáků, z toho je chlapců 6 a dívek 4 Celkem 15 žáků, z toho je chlapců 6 a dívek 9 Celkem 11 žáků, z toho je chlapců 6 a dívek 5