1. ročník

2. ročník

3. ročník

4. ročník 5. ročník

Calderon Alex

Bára Adam  

Červová Eliška   

Hlačina Matěj  

Charvát Jan  

Kaucká Tereza   

Křístková Barbora  

Macháčová Kateřina 

Novotná Květa  

Papež Jakub   

Peterka Jan   

Petrů Dominik  

Starý Jakub  

Stejskal Jan

Stránský Matěj

Svoboda Dominik

Šváchová Sofie Kamila

Tesař Filip  

Zelenka Martin 

Brabencová Laura

Francúzová Eliška

Hejný David

Horníková Agáta

Jarolím Daniel

Kahounová Kristýna

Kaucký Jakub

Konšel Matyáš

Kouba Zdeněk

Kubištová Karolína

Kuncová Adéla

Maršálková Lucie

Neprašová Eliška

Šmídová Šarlota

Tomis Radek

Tůmová Justýna

Votápka Tomáš  

Bořkovcová Veronika

Kazda David

Kuncová Linda

Kůstka Šimon 

Kuzenko Denisa

Macháč Jakub

Nejedlý Vojtěch

Sochůrková Marie

Švácha Dominik

Tokár Radek

Bervidová Lucie

Červová Anna

Fara Petr

Francúzová Dominika

Konšelová Adriana

Koukalová Natálie

Řezníček Dominik

Stránská Natálie

Šefl Jakub

Tůmová Šarlota

Foldynová Nikola

Hlačina Jan

Charvátová Adéla

Jarolímová Nela

Jurníčková Vendula

Kahounová Lucie

Košumberský Lukáš

Kůstková Denisa

Nepraš Adam

Pokorná Zuzana

Šporerová Gisela

Tokárová Darina

Tokárová Veronika

Tomisová Kateřina

Votápka Filip

Celkem 19 žáků, z toho je 13 chlapců  a 6 dívek

Celkem 17 žáků, z toho je 7 chlapců  a 10 dívek

Celkem 10 žáků, z toho je chlapců 6 a dívek 4

Celkem 10 žáků, z toho je chlapců 3 a dívek 7

Celkem 15 žáků, z toho je chlapců 4 a dívek 11

 

6. ročník 7. ročník 8. ročník 9. ročník

Bořkovcová Hana

Brabencová Denisa

Calderon Adam

Dvořáková Denisa

Hrbek Jakub

Kakos Jiří

Loudová Vendula

Procházková Hana

Šetek David

Šimánková Anna

Šmídová Natálie

Šváchová Eliška

Tůma Šimon

Záruba Lukáš

Francúzová Petra

Gruber Petr

Gruberová Natálie

Jakeš Patrik

Malá Adéla

Papežová Kateřina

Řezníček Martin

Říhová Karolína

Setničková Marie

Šimánková Natálie

Čadek Martin

Černý Michal

Dvořáková Nikola

Fara Michal

Kot Josef

Martínková  Aneta

Stará Lucie

Šteigerová Adéla

Zach Filip

Blažková Ivana

Buřičová Karolína

Dalihodová Kristýna

Chrpová Veronika

Kakosová Karolína

Král Václav

Mistolerová Lucie

Nádvorník Lukáš

Povejšil Ondřej

Prikner Tomáš

Procházka David

Šimánek David

Zedníková Zuzana

Zhorná Dominika

Zhorná Veronika

Celkem 14 žáků, z toho je chlapců 6 a dívek 8

Celkem 10 žáků, z toho je chlapců 3 a dívek 7  Celkem 9 žáků, z toho je chlapců 5 a dívek 4 Celkem 15 žáků, z toho je chlapců 6 a dívek 9